NIE TYLKO APARTAMENTY

Pokój typu standard, studio, biznes, a może deluxe? Bez względu na rodzaj pokoju, na który się zdecydujesz pobyt w Apartamentach Pod Baranem będzie niezapomnianym doświadczeniem. Pokoje urządzone zostały z myślą o stworzeniu miejsca przytulnego z nutą nowoczesności tak, aby każdy Gość czuł się w nich niezwykle komfortowo. Ale to nie wszystko!

Pozostawiamy do Państwa dyspozycji także restaurację, która również, tak jak apartamenty, jest częścią XIX-wiecznej, odnowionej kamienicy. W Restauracji Pod Baranem od 1997 roku serwuje się wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej z akcentami kuchni europejskiej. Zarezerwuj pobyt w Apartamentach Pod Baranem i odkryj jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Krakowa!

W SAMYM SERCU KRAKOWA

Apartamenty Pod Baranem usytuowane są u podnóża Wawelu, a więc jednego z najważniejszych punktów Krakowa. Tym samym, znajdują się one pomiędzy Rynkiem, a Kazimierzem – dwoma historyczno-kulturalnymi centrami dawnej stolicy Polski. Dogodna lokalizacja apartamentów sprawia, że miejsce to sprawdzi się zarówno podczas pobytu z rodziną czy przyjaciółmi, jak również na podróż służbową – wszystko, czego możesz potrzebować znajduje się w zasięgu Twojej ręki.

Wyjątkowe położenie Apartamentów Pod Baranem nie jest ich jednak jedyną zaletą. Wystrój, usytuowanie czy dyskretna obsługa to tylko kilka z determinant, które przemawiają za tym miejscem. Dołącz do Grona zadowolonych Gości! Zapraszamy do rezerwacji!

keyboard_arrow_up